Cüppeli'nin seks kaseti çıktı

01 Aralık 2010, 16:57

Ocak ayında ''Benim de montajlı iftira kasetlerim çıkabilir'' diyen Cübbeli Ahmet Hoca'nın korktuğu başına geldi.

Cübbeli Ahmet Hoca’ya ait olduğu iddia edilen ‘belaltı’ görüntüler ortaya çıktı. İsmailağa Cemaati’nin önde gelen isimlerinden ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ lakaplı Mahmut Ahmet Ünlü, ocak ayında cemaate seslenerek “Montajlı iftira kasetlerinin” yayınlanabileceğini, şaşırmamalarını, kendisine inanmayanlara ise hakkını helal etmeyeceğini söylemişti. Cübbeli, yaklaşık 11 ay sonra korktuğuna uğradı. HABERTÜRK Gazetesi’ni dün akşam saatlerinde arayan ve kimliğini gizli tutan bir kişi, elinde Cübbeli Ahmet Hoca’ya ait olduğunu iddia ettiği belgeler olduğunu belirterek, kendisiyle konuşan muhabirden randevu istedi.

 

GÖRÜNTÜYÜ SATMAK İSTEDİ 
Telefonda konuşamayacağını söyleyen kişi, yüz yüze bilgi vermek istediğini belirtti. Saat 22.30’da Gaziosmanpaşa Gazi Mahallesi’ne giden muhabirin otomobiline iki kişi bindi. Sakallı ve gözlüklü şahıs, hemen yanında getirdiği dizüstü bilgisayarı açarak elinde Cübbeli Ahmet Hoca’nın üç ayrı kadınla çıplak vaziyette çekilen görüntülerinin olduğunu söyledi. Düzgün diksiyonuyla dikkat çeken şahıs, daha sonra “Varan-1” şeklinde yazıyla başlayan ve Cübbeli Ahmet Hoca’nın bir kadınla çıplak vaziyette gizli kamerayla çekildiğini söylediği görüntüyü izletti. Ardından söz konusu görüntüleri satmaya kalkıştı.

Habertürk muhabiri, teklifi etik bulmadığı için görüntüleri almaktan vazgeçiyor.

(HT)


 

İŞTE CÜPPELİ'NİN PERDE ARKASI!Yorum YazGüncel kategorisindeki tüm haberler »

doğruya doğru  01 Ocak 2011, 23:29
Bu adam bu kaseti haber türke satamamış başka gazete mi bulamamış şu anda ondan bu kaseti almak için sıra bekleyen onlarca kişi vardır... Ayrıca etik olarak kaseti almayan arkadaş etik olarak bu olayı niye yaymış???